|
|
| | | | | | | |
INTERNATIONAL - clubs
78 matchs
|
10:00 |
Fini |
Chojniczanka |
|
Kalisz |
|
10:00 |
Fini |
Samorin |
|
Artmedia Bratislava |
|
10:00 |
Fini |
Farul Constanţa 1920 |
|
Brasov |
|
10:30 |
Fini |
Sigma Olomouc |
|
Vyskov |
|
11:00 |
Fini |
Slovan Liberec |
|
Vlasim |
|
11:00 |
Fini |
Mosonmagyarovar |
|
Dorog |
|
11:00 |
Fini |
Teplice |
|
Varnsdorf |
|
12:00 |
Fini |
Skra Czestochowa |
|
Znicz Pruszkow |
|
12:00 |
Fini |
Saturn Ramen. |
|
Ryazan |
|
12:00 |
Fini |
Holstein Kiel |
|
Qarabag |
|
12:00 |
Fini |
Hibernian Edimbourg |
|
Hartlepool |
|
13:00 |
Fini |
Larne FC |
|
The New Saints |
|
13:30 |
Fini |
Standard Liège |
|
Saint-Trond |
|
15:00 |
Fini |
Red Bull Salzbourg |
|
Legia Varsovie |
|
15:30 |
Fini |
FC Bruges |
|
Lierse Kempenzonen |
|
16:00 |
Fini |
Dynamo Dresde |
|
FC Heidenheim |
|
16:00 |
Fini |
CSKA 1948 Sofia |
|
Academy Pandev |
|
16:00 |
Fini |
Tcherno More Varna |
|
Sozopol |
|
16:00 |
Fini |
Puchov |
|
Trinec |
|
16:00 |
Fini |
Spartak Moscou |
|
Baltica |
|
16:15 |
Fini |
Podbrezova |
|
Komarno |
|
16:30 |
Fini |
Queen's Park |
|
Lokomotiva Zagreb |
|
17:00 |
Fini |
Gornik Leczna |
|
Puszcza N. |
|
17:00 |
Fini |
Budafoki |
|
Banska Bystrica |
|
17:00 |
Fini |
Cukaricki |
|
Slask Wroclaw |
|
17:00 |
Fini |
Farul Constanţa 1920 |
|
Mioveni |
|
17:00 |
Fini |
Fenerbahce |
|
Al Shamal |
|
17:00 |
Fini |
Jastrzebie |
|
Ruch Chorzow |
|
17:00 |
Fini |
Kouban Krasnodar |
|
Druzhba Maykop |
|
17:00 |
Fini |
Levski Sofia |
|
Lokomotiv Sofia |
|
17:00 |
Fini |
Mezokovesd |
|
MTK Budapest |
|
17:00 |
Fini |
Ostrava |
|
Zlin |
|
17:00 |
Fini |
Pardubice |
|
Pribram |
|
17:00 |
Fini |
Petrolul Ploiesti |
|
Al Markhiya |
|
17:00 |
Fini |
Rapid Vienne |
|
Lafnitz |
|
17:00 |
Fini |
Steaua Bucarest |
|
Sfintul Gheorghe |
|
17:00 |
Fini |
Vasas |
|
Zemplín Michalovce |
|
17:00 |
Fini |
Chernomorets |
|
FC Chayka |
|
17:30 |
Fini |
Stade Lausanne-Ouchy |
|
Servette Genève |
|
17:30 |
Fini |
Hambourg SV |
|
Hajduk Split |
|
17:30 |
Fini |
Hartberg |
|
Universitatea Cluj |
|
17:30 |
Fini |
St. Polten |
|
Rapid Bucarest |
|
17:45 |
Fini |
Botev Vratsa |
|
Spartak Pleven |
|
18:00 |
Fini |
Aubstadt |
|
Eintracht Bamberg |
|
18:00 |
Fini |
Drita FC |
|
Struga |
|
18:00 |
Fini |
Erdi |
|
Kozarmisleny |
|
18:00 |
Fini |
ND Gorica |
|
Tabor Sezana |
|
18:00 |
Fini |
Havelse |
|
Osnabruck |
|
18:00 |
Fini |
Makkabi Berlin |
|
Hertha Berlin |
|
18:00 |
Fini |
Monaco |
|
St Gall |
|
18:00 |
Fini |
Nieciecza |
|
Karviná |
|
18:00 |
Fini |
Slavia Prague |
|
Olympiakos |
|
18:00 |
Fini |
Slavoj Trebisov |
|
Tatran Presov |
|
18:00 |
Fini |
Viktoria Berlin |
|
Union Berlin |
|
18:00 |
Fini |
Waldhof Mannheim |
|
FC Aarau |
|
18:00 |
Fini |
Wolfsberger AC |
|
Hansa Rostock |
|
18:00 |
Fini |
Zulte-Waregem |
|
Charleroi SC |
|
18:00 |
Fini |
FK Sarajevo |
|
Backa Topola |
|
18:00 |
Fini |
Lugano-2 |
|
Bellinzona |
|
18:00 |
Fini |
Zalaegerszeg |
|
Borac BL |
|
18:30 |
Fini |
Maribor |
|
Partizan Tirana |
|
18:30 |
Fini |
Tcherno More Varna |
|
Etar |
|
18:30 |
- |
Mladost Novi Sad |
|
Sutjeska Niksic |
|
18:30 |
Fini |
Monheim |
|
VfL Bochum |
|
18:30 |
Fini |
Qarabag |
|
U Craiova 1948 |
|
18:45 |
Fini |
Yverdon |
|
FC Sion |
|
19:00 |
Fini |
Bersenbruck |
|
BW Lohne |
|
19:00 |
Fini |
Buchbach |
|
VfB Hallbergmoos-Goldach |
|
19:00 |
Fini |
Deisenhofen |
|
Pipinsried |
|
19:00 |
Fini |
Germania Halberstadt |
|
Wolfenbuttel |
|
19:00 |
Fini |
Go Ahead Eagles |
|
PAOK Salonique |
|
19:00 |
Fini |
Remscheid |
|
Viktoria Koln |
|
19:00 |
Fini |
Wuppertaler |
|
Bovinghausen |
|
19:30 |
Fini |
Svelta Melsele |
|
KSV Beveren |
|
20:00 |
Fini |
Zrinjski Mostar |
|
Igman Konjic |
|
20:00 |
Fini |
Lausanne-Sport |
|
Dynamo Kiev |
|
20:30 |
Fini |
Clachnacuddin |
|
Inverness CT |
|
20:45 |
Fini |
Raith Rovers |
|
Queen of the South |
|
|
| |
CHINE - CHINA: League 1
2 matchs
|
10:00 |
Fini |
Nantong Zhiyun |
|
Qingdao Youth Island |
|
10:00 |
Fini |
Zibo Cuju |
|
Guangxi Pingguo Haliao |
|
|
SUEDE - SWEDEN: Division 2, Norra Gotaland
1 match
|
19:30 |
Fini |
SK Sifhalla |
|
Lidkoping |
|
|
SUEDE - SWEDEN: Division 2, Sodra Sveland
1 match
|
20:00 |
Fini |
Huddinge |
|
IFK Eskilstuna |
|
|
RUSSIE - RUSSIA: Premier Cup
1 match
|
19:00 |
Fini |
CSKA Moscou |
|
Zenit St Petersbourg |
|
|
INTERNAT. - INTERNATIONAL: FRIENDLIES U-17
2 matchs
|
12:00 |
Fini |
Lithuanie -21ans |
|
Estonie -17ans |
|
16:30 |
Fini |
Finlande -17ans |
|
Lettonie -17ans |
|
|
BRESIL - BRASIL: Paulista U-20
36 matchs
|
20:00 |
Fini |
Maua U-20 |
|
Agua Santa U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Tanabi U-20 |
|
Novorizontino U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Ponte Preta U-20 |
|
Guacuano U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Sao Paulo U-20 |
|
Gremio Osasco U-20 |
|
20:00 |
Fini |
CA Juventus U-20 |
|
Nacional SP U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Monte Azul U-20 |
|
Inter de Bebedouro U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Penapolense U-20 |
|
Assisense U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Santacruzense U-20 |
|
Andradina U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Olimpia U-20 |
|
Comercial U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Portuguesa Santista U-20 |
|
Mauaense U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Osasco Audax U-20 |
|
SC Brasil U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Taubate U-20 |
|
Joseense U-20 |
|
20:00 |
Fini |
ECUS U-20 |
|
Santo Andre U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Ibrachina U-20 |
|
Colorado Caieiras U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Guarani U-20 |
|
Metropolitano U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Brasilis FC U-20 |
|
Mogi Mirim U-20 |
|
20:00 |
Fini |
RB Bragantino U-20 |
|
Itapirense U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Sao Bento U-20 |
|
SKA Brasil U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Oeste U-20 |
|
Sharjah Brasil U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Ferroviaria U-20 |
|
Noroeste U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Gremio Sao-Carlense U-20 |
|
Taquaritinga U-20 |
|
20:00 |
Fini |
15 de Novembro U-20 |
|
Sao Carlos U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Desportivo U-20 |
|
Comercial de Tiete U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Independente SP U-20 |
|
Piracicaba U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Botafogo SP U-20 |
|
Francana U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Mirassol U-20 |
|
Catanduva U-20 |
|
20:00 |
Fini |
America SP U-20 |
|
Votuporanguense U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Sao Jose EC U-20 |
|
Flamengo SP U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Ituano U-20 |
|
Salto U-20 |
|
20:00 |
Fini |
VOCEM U-20 |
|
Aracatuba U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Portuguesa U-20 |
|
Paulista U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Santos U-20 |
|
Jabaquara U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Corinthians U-20 |
|
EC Sao Bernardo U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Sao Caetano U-20 |
|
Uniao Suzano U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Palmeiras U-20 |
|
Uniao Mogi U-20 |
|
20:00 |
Fini |
Capivariano U-20 |
|
Inter de Limeira U-20 |
|
|
FINLANDE - FINLAND: Kolmonen, Etela, Group A
1 match
|
19:15 |
Fini |
GrIFK-2 |
|
BK-46 |
|
|
FINLANDE - FINLAND: Kolmonen, Etela, Group C
1 match
|
18:30 |
Fini |
Kuusysi |
|
JaPS-2 |
|
|
FINLANDE - FINLAND: Kolmonen, Ita, Group AC
1 match
|
18:00 |
Fini |
Jyvaskyla Blackbird |
|
PK-37 |
|
|
FINLANDE - FINLAND: Kolmonen, Ita, Group B
2 matchs
|
17:30 |
Fini |
SavU |
|
IPS Edustus |
|
18:00 |
Fini |
RPS Lions |
|
STPS |
|
|
FINLANDE - FINLAND: Kolmonen, Lansi, Group B
2 matchs
|
18:00 |
Fini |
IkU |
|
Tampere United-2 |
|
19:00 |
Fini |
Melody |
|
PP-70 |
|
|
FINLANDE - FINLAND: Kolmonen, Lansi, Group C
1 match
|
18:00 |
Fini |
SJK-2 |
|
VPV |
|
|
FINLANDE - FINLAND: Kolmonen, Pohjoinen
1 match
|
17:30 |
Fini |
Tervarit-j |
|
HauPa |
|
|
ISLANDE - ICELAND: Division 1 - Women
3 matchs
|
20:30 |
Fini |
Fjolnir W |
|
Vikingur W |
|
21:15 |
Fini |
Grindavik W |
|
Fylkir W |
|
21:15 |
Fini |
FH W |
|
Tindastoll W |
|
|
SUEDE - SWEDEN: U-21 League, Sodra
1 match
|
17:00 |
Fini |
Halmstad U-21 |
|
Trelleborg U-21 |
|
|
SOMALIA - SOMALIA: First Division
1 match
|
14:00 |
- |
Raadsan |
|
Heegan |
|
|
BIRMANIE - MYANMAR: National League
1 match
|
10:30 |
Fini |
Ispe |
|
Rakhine United |
|
|
IRAK - IRAQ: Super League
4 matchs
|
16:00 |
Fini |
Al Talaba |
|
Baghdad |
|
16:00 |
Fini |
Al Sinaah |
|
Al Quwa Jawiya |
|
16:00 |
Fini |
Al Diwanya |
|
Al-Shorta |
|
16:00 |
Fini |
Al-Qasim |
|
Naft Al-Wasat |
|
|
MONGOLIE - MONGOLIA: Premier League
2 matchs
|
10:00 |
Fini |
Falcons |
|
Ulaanbaatar City |
|
13:00 |
Fini |
Deren |
|
Khangarid |
|
|
COTE D'IVOIRE - COTE DIVORE: Ligue 1
4 matchs
|
16:30 |
- |
Korhogo |
|
AFAD |
|
17:30 |
Fini |
Sporting Gagnoa |
|
Bassam |
|
19:00 |
Fini |
ES Bafing |
|
Lys Sassandra |
|
21:30 |
- |
SOL FC |
|
Racing Abidjan |
|
|
GABON - GABON: Division 1
6 matchs
|
16:30 |
Fini |
Bouenguidi |
|
CF Mounana |
|
16:30 |
- |
Lozo |
|
Missile |
|
16:30 |
Fini |
Bitam |
|
Mberi Sportif |
|
16:30 |
- |
Akanda |
|
Dikaki |
|
17:00 |
- |
Stade Mandji |
|
Oyem |
|
17:00 |
- |
FC Libreville |
|
Pelican |
|
|
MAURITANIE - MAURITANIA: Premier League
1 match
|
19:30 |
Fini |
SNIM |
|
Tidjikja |
|
|
SOUDAN - SUDAN: Premier League
1 match
|
19:15 |
- |
Al Hilal Port Sudan |
|
Hay Al Wadi |
|
|
EURO 2022 -19ans - UEFA: Regions Cup, Qualifying Prelminiary
1 match
|
14:00 |
Fini |
Kaskelen Am. |
|
Kolos Cherven Am. |
|
|
ARGENTINE - ARGENTINA: National cup
1 match
|
23:05 |
Fini |
Gimnasia La Plata |
|
Flandria |
|
|
|
|